Akcja! – wspieramy schronisko dla zwierząt

Kotki i pieski | sameQuizy
W chłodne miesiące szczególnie powinniśmy pamiętać o zwierzętach. W związku z tym że chcemy zadbać w tym okresie o kotki i pieski nasze przedszkole organizuje zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych  Zwierząt w Krakowie.
Zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów do wsparcia z nami schroniska!
🐾 Zbieramy:
– karmę dla psów i kotów
– „przysmaki”
– zabawki dla zwierząt
– koce, ręczniki, prześcieradła🐕
Obraz może zawierać: tekst „Dorośli i Dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!! w dniach od 3.12 do 18.12 zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów kotów przebywających w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie przy ulicy Rybnej 3. Zbieramy: karmę dla psów "przysmaki" -zabawki dla zwierząt -koce, prześcieradła, ręczniki kotów (suchą mokrą) SERDECZNIE ZAPRASZAMY WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI! Nauczyciel koordynujący akcję Iwona Konarska”