Bal karnawałowy

Znalezione obrazy dla zapytania: przebierańcy karnawał obrazekKarnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  Tak też było w dniu 05.01.2021r. w naszej „Iskierce” odbyły się wielkie Bale Karnawałowe.

Znalezione obrazy dla zapytania: balony grafika

„Karnawałowa zabawa”

Bożena Forma

Karnawał w przedszkolu –