DRODZY RODZICE!

Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu
zgodnie z decyzją MEN, przesyłamy Wam pomysły, do wpólnych zabaw. Wiemy, że doskonale potraficie bawić się z dziećmi, chcemy jednak inspirować, wskazać sposoby spędzenia wolnego czasu, by pomóc tak jak możemy w tej zaistniałej sytuacji. Na stronie internetowej przedszkola będziemy więc zamieszczać propozycje zabaw i materiały do samodzielnej pracy w domu. Oczywiście wszystkie nasze propozycje są dobrowolne i dla chętnych. Tęsknimy za dziećmi, a w ten sposób będziemy mieć z Nimi chociaż wirtualny kontakt.
Drodzy Rodzice życzymy Wam i dzieciom dużo zdrowia i dużo wytrwałości w tym trudnym czasie.
Do zobaczenia w przedszkolu.
Dyrektor i Kadra Pedagogiczna
Przedszkola Samorządowego „Iskierka” z Oddziałem w Libertowie