Dyżur wakacyjny – informacja

Uwaga!

W naszym przedszkolu zapisy na dyżur wakacyjny w lipcu  (od 01. do 31. 07. 2020r. ) będą w dniach od 16.06.- do 26.06.2020r.- zapraszamy osobiście zainetersowanych rodziców, prawnych opiekunów wraz z dokumentami do Przedszkola Samorządowego „Iskierka” w Libertowie, ul. św. Brata Alberta 3.

Przedszkole publiczne nr 6 w Bieniewicach "ISKIERKA"

W związku  z obostrzeniami związanymi z Covid – 19 i zaleceniami Głównego Isnpektora Sanitarnego a także Ministerstwa Edukacji Narodowej (dotyczącymi ograniczenia ilości dzieci w grupach), pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci rodziców pracujących i przedszkolaki z PS w Mogilanach „Iskierka” z Oddziałem w Libertowie. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane będą dzieci z innych placówek z naszej gminy.

Potrzebne dokumenty do zgłoszenia:

wniosek na miesiąc lipiec wniosek – (dla dzieci które są z innych placówek, – nie z PS „Iskierka”)

•  zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu rodziców – ( dotyczy wszystkich dzieci)

Kontakt: Przedszkole Samorządowe w Mogilanach „Iskierka” z Oddziałem w Libertowie ul. św. Brata Alberta 3. Tel: 12 270 30 44