Hej kolęda, kolęda…

W naszym przedszkolu, tradycją stało się wspólne rodzinne kolędowanie, które odbyło się na początku nowego roku – 2020. Była to wspaniała okazja do wspólnego śpiewania dzieci, rodziców i nauczycieli, a jednocześnie kultywowania zwyczaju wspólnego kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na Sali Narad Urzędu Gminy w Mogilanach oraz w przedszkolu w Libertowie, rozbrzmiewały piękne melodie kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci, rodziców oraz wszystkich przybyłych na tę okoliczność gości. Wspólne kolędowanie umilił nam także występ parafialnej scholi. Uroczystość ta wniosła w serca wszystkich wiele radości oraz pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i stworzenie wyjątkowej atmosfery.