Informacja – praca zdalna logopedy, pedagoga


Szanowni Państwo

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej, stresującej sytuacji, która obciąża również dzieci. Jednak należy pamiętać, że jest ona przejściowa. Można pomóc dzieciom przejść ten okres bez stresu, wykorzystując razem spędzony czas na budowanie wzajemnych relacji. Wspólne rozmowy, zabawy, czytanie, wykonywanie zadań i pozwalanie dziecku na wyrażanie swoich emocji, wzmocni je i da poczucie bezpieczeństwa. Warto też trzymać się rutyny i zadbać o dobrą organizację dnia, aby dzieci miały wydzielony czas na obowiązki i zabawę. 

Dyrektor Przedszkola Monika Gumółka

W związku z faktem, że przez pewien czas będziemy współpracować zdalnie Pani Izabela – logopeda, pedagog udostępnia swój adres mailowy, poprzez który możecie się Państwo kontaktować.  Mailem:    iza.malec@gmail.com

lub telefonicznie przez sekretariat przedszkola 

012 270 10 39 w godz. Od 9.00 do 14.00

Materiały do pracy z dziećmi będzie systematycznie przesyłać na stronę przedszkola. Z rodzicami dzieci z którymi są zajęcia rewalidacyjne będzie się kontaktować indywidualnie, drogą mailową.

Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w przedszkolu.

Izabela Dębska- Malec
Pedagog i logopeda