KARNAWAŁ

W dniu 11 stycznia Przedszkolaki z Libertowa uczestniczyły w balu karnawałowym. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bal poprowadzili Animatorzy z sali zabaw Giboland, którzy przygotowali dla dzieci różne atrakcje t.j. tańce, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz zabawach. W czasie odpoczynku na przedszkolaki czekał słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom

A tak bawiły się Przedszkolaki z Mogilan