KONKURS RECYTATORSKI – WYNIKI

 

W konkursie recytatorskim „Brzechwa i Tuwim dzieciom” wzięło udział 17 dzieci z Mogilan oraz 14 z Libertowa. Mali artyści dzielnie zapanowali nad tremą i chętnie wyrecytowali wiersze przed publicznością złożoną z nauczycieli oraz innych przedszkolaków.

W Mogilanach jury w składzie p. Dyrektor Monika G., mgr Kinga S. oraz p. Magdalena M. a w Libertowie: mgr Mariola W., mgr Iwona K. oraz mgr Wiola K.  oceniało występy pod względem: doboru wiersza, opanowania pamięciowego i ogólnych wrażeń artystycznych. Dzieci zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: grupa młodsza – 3-4 latki oraz grupa starsza – 5-6 latki.

 

Oto lista laureatów:

MOGILANY:

I miejsce: Szymon K. i Weronika L.

II miejsce: Michalina W. i Ludwik S.

III miejsce: Alicja K. i Mikołaj S.

 

LIBERTÓW:

I miejsce: Kaja K. i Kaja G.

II miejsce: Michał T, Aurelia M. i Karolina P.

III miejsce: Wojciech B. i Zofia G.

 

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!