Manufaktura Tańca – ogłoszenie dotyczące płatności za zajęcia!!!

Witamy. Drodzy Rodzice! Pan Wojciech Kęska – właściciel szkoły tańca – Manufaktura Tańca -który prowadził zajęcia taneczne w naszym przedszkolu, za naszym pośrednictwem ogłasza:

Tańczące Dzieci | Premium Wektor

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją dotyczącą panującej pandemii, w skutek której zamknięto szkoły i przedszkola, staramy się zapewnić uczniom choć namiastkę nauki tańca, którą obecnie stanowią filmy z układami tanecznymi

(https://www.youtube.com/channel/UCmrgn4TILi5d5YA2D0IOumQ?view_as=subscriber)

oraz lekcje odbywające się za pośrednictwem komunikatora Skype. Niecierpliwie czekamy na otwarcie szkół, przedszkoli, mając w zamiarze odrobienie zajęć, które przepadły naszym uczniom. Jeśli nie będzie to możliwe w obecnym roku szkolnym, Ci z Państwa, którzy dokonali wpłaty za obecny semestr nauki, uzyskają rabat w wysokości 50% ceny zajęć w kolejnym semestrze. W przypadku zmiany szkoły dziecka lub rezygnacji z dalszej nauki tańca, będzie możliwość ubiegania się w październiku o zwrot połowy dokonanej opłaty.

Pozdrawiam

Wojciech Kęska
właściciel szkoły
tel.: 888 154 021
image.png
Manufaktura Tańca
ul. Leśna 1
34-730 Mszana Dolna