MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Dnia 06.12.2019r. w przedszkolu w Mogilanach i Libertowie pojawiła się grupa teatralna „Skrzat” z Krakowa. Aktorzy przedstawili nam bajkę pt.  „Kłopoty Krysi Kaprysi”.  Była to opowieść o niesfornej dziewczynce o imieniu Krysia, która wszystkim dokuczała. Robiła na złość swoim bliskim, a do tego była bardzo leniwa. Na szczęście po wielu przygodach Krysia zmieniła swoje postępowanie i zrozumiała dlaczego warto być grzecznym. Teraz z niecierpliwością może czekać na przybycie Świętego Mikołaja tak, jak wszystkie grzeczne dzieci z naszego przedszkola.

No i  stało się. Do sali wszedł długo oczekiwany św. Mikołaj. Dzieci z wielką radością przywitały gościa. Z wielkim zaangażowaniem odpowiadały na pytania Mikołaja, a także śpiewały piosenki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Uśmiech i zadowolenie nie znikały z buzi naszych przedszkolaków. Oczywiście największą radość sprawiły dzieciom prezenty zostawione przez Mikołaja.