PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniach 30.10.2019 oraz 31.10.2019 r. Nasze najmłodsze przedszkolaki MISIE I KRASNOLUDKI miały swoje święto PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Uroczystości w każdej grupie rozpoczęły się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle proces adaptacyjny a z drugiej musiały się skupić na próbach.  Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez śpiew, taniec i recytację którą zaprezentowały.Na zakończenie Pani dyrektor Monika Gumółka  zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie maluszki na przedszkolaka. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.