Pasowanie na Przedszkolaka

Literki do dekoracji: "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA" (DUŻE - A4) SzkolneNaklejki.plDnia 28 października w Libertowie i 29 października w Mogilanach odbyły się pierwsze ważne przedszkolne uroczystości – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. 

W każdym przedszkolu ten dzień pozostanie na długo w pamięci szczególnie dzieci z grupy „Misie” w Libertowie i dzieciom z grupy „Krasnoludki” w Mogilanach. Uroczystość rozpoczęła się od powitania i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, gra na instrumentach pląsy i tańce.  Starsze przedszkolaki również przywitały nowych kolegów i koleżanki i zaprosiły do wspólnych zabaw w przedszkolu.  

Po części artystycznej dzieci obiecały:

♥   zgodnie bawić się w przedszkolu
♥   przychodzić każdego dnia z uśmiechem,
♥   słuchać pani i pomagać kolegom,
♥   być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie dokonało się  uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez Panią dyrektor.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania i słodki poczęstunek.

Z tej okazji również Pan Piotr Piotrowski – wójt Gminy Mogilany podarował przedszkolakom pamiątkowe odblaski-breloki. Bardzo dziękujemy!


Uroczystość ta pozwoliła nauczycielom i dzieciom zintegrować się, była również świetną okazją do poznania, nabytych przez prawie dwa miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

Przedszkole Mogilany:

Przedszkole Libertów: