PIKNIK RODZINNY

W dniu 5.06.2019 r. (Libertów) i 6.06.2019 r. (Mogilany) w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pt. „MAMA, TATA, JA I PRZEDSZKOLE- DZIEŃ RODZINY”. Przedszkolaki zaprezentowały program  artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Nie jedna łza  zakręciła się w oku, nie jedno serce biło mocniej, gdy dzieci recytowały wiersze pełne miłości i  szczerych podziękowań. Po części oficjalnej wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego, gdzie były przygotowane liczne atrakcje: pokaz judo, fontanna czekolady, galeria zdjęć, a także gry i zabawy, malowanie twarzy przygotowane przez Animatorki z Sali zabaw GIBOLAND. Spotkanie upłynęło w radosnej, rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i ofiarność.