Program „MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!”

Nasze przedszkole bierze udział w akcji ogólnopolskiej programu edukacyjnego edycji 11  „MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!”. Program „Mamo, tato, wolę wodę! został stworzony specjalnie dla przedszkoli, by pomóc wychowawcom w kształtowaniu zdrowych nawyków picia wody, recyklingu i dbania o przyrodę.  

Dzieci brały udział w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli pt: „Mój kubek”, „Piję jak słoń” i Zajęcia z piramidą – „Gdzie się schowała woda?” których celem było zachęcenie dzieci do picia wody, a także budzenie zainteresowania światem zwierząt i uświadomienie znaczenia wody w życiu zwierząt i ludzi. Przedszkolaki stworzyły własną piramidę zdrowia, a także ozdobiły kubeczki ekologiczne, na koniec degustowały wodę pijąc przez słomkę. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały co widać na ich twarzyczkach.

Zachęcamy wszystkich do picia wody !!!