Roztrzygnięcie konkursu „Zielnik jesiennych liści”

Dziękujemy dzieciom i rodzicom, dziadkom  za liczny udział w konkursie pt” Zielnik jesiennych liści”!

Celem przeprowadzonego konkursu było rozbudzenie wrażliwości estetycznej, plastycznej i aktywności twórczej przedszkolaków. Jury brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność, estetykę pracy, wkład pracy dziecka poprawność oznaczeń gatunków drzew i liści a przede wszystkim zgodność z tematem.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów a ich autorzy zasłużyli na uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, dlatego jury zdecydowało się również na przyznanie wyróżnień.

WYNIKI

1-MIEJSCE Karol B. – za ciekawy pomysł, duży wkład dziecka i wysokie walory estetyczne wykonanego zielnika

2- MIEJSCE Kaja i Aleksander K.– za oryginalny pomysł kompozycji zwierząt z liści oraz estetykę pracy

3- MIEJSCE- Michalina W.– za estetykę, wkład pracy dziecka i wzbogacenie zielnika wierszykami

WYRÓŻNIENIA:

• Helena P.
  • Szymon P.
  • Mikołaj N. i Mieszko N.

Pozostałym uczestnikom gratulujemy pomysłowości i kreatywności!