Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku.

Tradycją naszego przedszkola jest uroczysta wigilia a także przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z grupy Skrzaty w Mogilanach i Biedronek w Libertowie wprowadziły całą społeczność przedszkolną w świąteczny i magiczny czas. Jasełka obejrzały młodsze przedszkolaki, które były ogromnie zaciekawione. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sceny – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. 

 

Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością wszyscy śpiewali kolędy i pastorałki. Radosna i ciepła atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim zgromadzonym, złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i z przyjemnością zasiedliśmy do stołu próbując potrawy wigilijne.