ŚWIĄTECZNA PACZKA – Mogilany

ŚWIĄTECZNA PACZKA

Drodzy Rodzice!

   Nasze przedszkole, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mogilanach, organizuje paczki świąteczne dla rodzin z terenu Gminy Mogilany, będących w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Poniżej znajdują się opisy rodzin, wskazanych  przez GOPS w Mogilanach, którym możemy wspólnie sprawić niespodziankę
z okazji zbliżających się świąt.

  1. Pan Jan (56 l.) i Pani Wanda (53 l.) – małżeństwo schorowane; Pan Jan jest obecnie niezdolny do pracy, gdyż pozostaje w stałym leczeniu kardiologicznym – musi przyjmować bardzo kosztowne leki na serce. Pani Wanda opiekuje się wnuczką.

POTRZEBY: żywność długoterminowa, środki czystości,

  1. Pani Aleksandra (68 l.) – wdowa, nie ma dzieci i bliskiej rodziny. Nie ma również własnego domu, wynajmuje jedynie pokój. Przebywa w stałym leczeniu. Posiada niskie dochody – emeryturę.

POTRZEBY: żywność długoterminowa, środki czystości.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się
i wsparcia tej akcji. Dla nas to czasami niewiele,
a dla potrzebującej rodziny znaczy bardzo dużo.
Dary do paczek będą zbierane do środy 18.12.2019 r. u wychowawców grup.

Dziękujemy!

W związku z informacją otrzymaną z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogilanach, naszą akcję można wesprzeć także finansowo. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup piecyka gazowego lub piecyka kuchennego tzw. „angielki”, dla pana Jana i pani Wandy.