Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole!

The meaning and symbolism of the word - «Santa Claus»Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Wszystkie grupy przygotowują piosenki, które zaprezentują przed wyjątkowym gościem. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień,  wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki wyszły na spotkanie ze świętym. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość.  Opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, książki, no i przede wszystkim słodycze.

Zdjęcia z Mikołajem, są wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Wspomnienia z  Mikołajem w Libertowie

 

 

Wspomnienia z Mikołajem w Mogilanach