TEATRZYK „KRÓLEWNA O ZŁOTYM SERCU”

„Liczy się to, co ma się w sercu, a nie wygląd” – to myśl przewodnia spektaklu, który zaprezentowali DNIA 17.09. 2019r. aktorzy Teatru Kokon z Krakowa. Bajka „Królewna o złotym sercu” to opowieść o tolerancji i szacunku wobec odmienności, o mocy przyjaźni i miłości, odwiecznej i zwycięskiej walce dobra nad złem. Wyraziste postacie, magiczna fontanna i jej czarodziejska woda, sporo humoru i angażowanie publiczności we współtworzenie spektaklu – dzieciom bardzo odpowiada taka forma gry aktorskiej. Najodważniejsi tańczyli z królewną Kiarą oraz wyruszyli na niebezpieczną wyprawę pod wodzą księcia Filipa, by pokonać złą czarownicę. Wszyscy odetchnęli z ulgą, gdy historia miała swój pozytywny finał. I jak to w bajkach bywa, królewna i królewicz oczywiście

„żyli długo i szczęśliwie”.