Teatrzyk „Zaczarowane źródełko”

Dnia 9 marca 2020r. w naszym przedszkolu gościł teatr „Skrzat” z Krakowa. Tym razem aktorzy przedstawili nam baśń pt. „Zaczarowane źródełko”. Przedszkolaki poznały Anusię, która chciała zdobyć wodę z zaczarowanego źródełka dla chorej mamy. W czasie wędrówki dziewczynka przeżyła ciekawe przygody spotykając na swojej drodze wiele niezwykłych postaci – wróżkę, duszka leśnego, czarownicę oraz leśnego zbója. I chociaż miała wiele przygód i kłopotów – jak to w bajkach bywa – dobro zwyciężyło i Ania uratowała swoją chorą mamę w czym dzielnie pomagały jej także nasze przedszkolaki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przebieg przedstawienia a na koniec  nagrodziły aktorów gromkimi oklaskami. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!