Uroczystość z okazji Święta Niepodległości #SzkołaDoHymnu

Piękna jest Polska cała, góry, morze, jeziora… W dniach 7.11.2019 (Mogilany) i 8.11.2019 (Libertów)  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Każda grupa zaprezentowała montaż słowno- muzyczny.  Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Monika Gumółka witając wszystkie zebrane dzieci .
Każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. W piątek, 8 listopada o godz. 11:11. wspólnie odśpiewaliśmy  „Mazurka Dąbrowskiego ” w ramach akcji #SzkołaDoHymnu zorganizowanej przez MEN.  Dodatkowo grupa Misie i Jagódki w ramach udziału w Ogólnopolskim projekcie „Piękna Nasza Polska Cała” zorganizowała patriotyczny pokaz mody oraz przygotowała kącik z symbolami regionalnymi.