Wigilia w przedszkolu

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego też w naszej przedszkolnej rodzinie chcieliśmy przeżyć ten czas bardzo uroczyście. W dniu 19.12.2019 (Mogilany) oraz 20.12.2019 (Libertów) odbyła się Wigilia. Najstarsze grupy przygotowały Jasełka, dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.Wspólne śpiewane kolęd, choinka, świąteczne dekoracje wprowadziły dzieci i personel  przedszkola w świąteczny nastrój. Wszyscy składali sobie ciepłe życzenia, radości, spokoju, wspaniałych rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Łamanie się opłatkiem, radosne kolędowanie i rozmowy przy świątecznych stołach wypełniły te radosne spotkania.