Wizyta w Domu Seniora w Głogoczowie


Nasze przedszkole włączyło się w akcję pomocy, dla podopiecznych Domu Seniora Armada w Głogoczowie.
Dzieci wraz z Rodzicami wykonały laurki, napisały listy, kartki z życzeniami, panie podarowały środki do higieny i środki czystości, a także upominki, dekoracje świąteczne własnoręcznie wykonane. 

Dnia 08.04.2020r. Pani Dorota Sz. M. wicedyrektor i Pani Wioletta K. reprezentując przedszkole Iskierka -odwiedziły Dom Seniora, przekazując upominki i Życzenia świąteczne dla podopiecznych. Panie opiekunki – bardzo się ucieszyły z naszej wizyty, a prezenty od nas okazały sie bardzo potrzebne. Cieszymy się że dla Seniorów to ważny i miły gest od naszej społeczności przedszkolnej. 

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wsparli nas w tej akcji, pomogli i otworzyli swoje serduszka, aby pomóc starszym. Dziękujemy.

Recepta na zdrowe wewnętrzne serce… - Parafia Rzymskokatolicka pw ...