Włączmy się do akcji! Potrzebna pomoc dla Podopiecznych z Domu Seniora!

Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice! Pragniemy włączyć się w akcję niesienia pomocy!

W roku szkolnym 2019/2020 nawiązaliśmy współpracę z Domem Seniora – Armada w Głogoczowie. Podopieczni – Seniorzy bardzo nas w tym trudnym okresie potrzebują. Pragniemy włączyć się w akcję pomocy, dlatego zapraszamy chętne dzieci aby wraz z Rodzicami wykonały laurki, napisały listy, kartki z życzeniami itp. to będzie dla Seniorów miły gest od naszej społeczności przedszkolnej.

Wierszyk: Odlotowa babcia i najsłodszy dziadek dla dzieci do ...

Przedszkolaki poprzez takie działania uczą się szacunku i współczucia dla drugiego człowieka oraz tolerancji dla różnic między ludźmi, np. tych wynikających z niepełnosprawności. Taka współpraca międzypokoleniowa jest niezwykła i pokazuje, że każdy człowiek potrzebuje zainteresowania i serdeczności innych, niezależnie od wieku, a daje dzieciom i seniorom zawsze dużo radości!

Laurki, listy przesyłamy na e-mail przedszkola: ps.iskierka@interia.pl
Akcja trwa od 03.04.2020 r. do 08.04.2020r. (środa) do godz. 9.00

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dodatkowo wspomóc personel Domu Opieki nad Seniorami (tj. ok. 50 osób), prosimy o telefoniczny kontakt: 012 270 10 39,  Mogilany ul. Szkolna 1. Personelowi brakuje maseczek, rękawiczek, mydeł i płynów do dezynfekcji. Może ktoś z Rodziców mógłby uszyć maseczki, lub podarować potrzebne środki ochronne, dezynfekcyjne.  Gdyby ktoś miał taką możliwość, lub inną propozycję, zachęcamy do pomocy i prosimy o dowiezienie ewentualnych artykułów do Przedszkola Samorządowego „Iskierka”-  do placówki w Mogilanach do dnia 08.04.2020r. do godz. 9.00
Pamiętajmy: Dobro Powraca!!!

Dom „Serce do Serca” pomaga potrzebującym