Wyjazd do edukacyjnej sali zabaw „AleKlocki” i spacer po parku na Zarabiu

Dnia 21.10.2019r. dzieci z przedszkola w Mogilanach z grupy Sowy i Skrzaty wyjechały do edukacyjnej sali zabaw „AleKlocki” w Myślenicach. Tam podczas zabawy, dzieci miały możliwość swobodnego budowania z prawie pół tony klocków LEGO® DUPLO, SYSTEM oraz SOFT(duże piankowe klocki) dostępnych na sali. Klocki doskonale rozwijają wyobraźnie, koordynację ruchową i wzrokową, ćwiczą koncentrację i cierpliwość. Dzieci mogły tworzyć swoje konstrukcje, budować na ścianie, kompletować figurki, bawić się elektrycznymi pociągami i zdalnie sterowanymi samochodami. Zbudowane samochody i samoloty mogły przetestować na zjeżdżalni.

Tego dnia była tak piękna jesienna pogoda- ciepło słonecznie, aż żal było po zabawie wracać do przedszkola i Panie zdecydowały że pójdziemy do Parku na Zarabiu w Myślenicach, aby tam podziwiać Piękną Złotą Jesień i korzystać z atrakcji tego parku. Bawiliśmy się cudownie, wspólnie pamiętając o bezpieczeństwie.

A drożdżówki na świeżym powietrzu smakowały jak nigdy…. Mniam…

Na zakończenie pobytu wspaniała zabawa z liśćmi i pamiątkowe zdjęcia.