ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dnia 25.11.2019r. w Mogilanach i 26.11.2019r. w Libertowie odbyła się Zabawa Andrzejkowa podczas której dzieci, Rodzice i Nauczyciele bawili się wspólnie przy muzyce. Na spotkaniu pojawił się czarodziej Pan Sebastian Dusza z Centrum Animacji Muzycznej Anima Piano i poprowadził muzycznie całe to wyjątkowe spotkanie. Ten magiczny dzień był okazją do radości oraz wspólnej integracji. Dzieci radośnie bawiły się wraz z rodzicami przy muzyce. Pan czarodziej zorganizował różnego rodzaju zabawy andrzejkowe i rywalizację taneczną. Była zabawa ze znikającym krzesłem, taniec na gazecie, oraz różne układy i pląsy. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.
Gdy nadszedł czas zakończenia zabawy, większość dzieci była już bardzo zmęczona, ale szczęśliwa i zadowolona ze wspólnej zabawy.  Dziękujemy Panu z Anima Piano za wspaniałe i zorganizowanie i poprowadzenie zabaw tanecznych!