Zakończenie roku, Pożegnanie starszaków

Końcem czerwca odbyły się w przedszkolu w Mogilanach i Libertowie wielkie Uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Przedszkolaki z grupy „Skrzaty” w Mogilanach i "Biedronki" w Libertowie przygotowali swój ostatni w „Iskierce” występ artystyczny dla młodszych kolegów, były wiersze, tańce, piosenki itp. Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.

Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

dzieci z grupy Skrzaty w strojach pirackich

trójka dzieci z grupy Skrzaty mówi wiersz do mikrofonu