Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 w Mogilanach i Libertowie

Dnia 18.06.2019r. odbyło się w przedszkolu w Mogilanach uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dzieci z wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i pochwaliły się swoimi postępami. Było uroczyste pożegnanie dla tych, którzy już opuszczają przedszkole i wręczenie nagród i dyplomów. Dzieci z grupy Skrzaty – zaprezentowały wszystkim przedszkolakom bajkę pt. „Śpiąca królewna”.

Zakończenie roku w Libertowie odbyło się 19.06.2019r. Każda z grup zaprezentowała

montaż słowno-muzyczny.

Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim przedszkolakom udanych i wesołych wakacji.🌞🍦🌼

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM A W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEDSTAWICIELOM RADY RODZICÓW ZA POMOC ORAZ ZAANGAŻOWANIE W SPRAWY PRZEDSZKOLA👏👏 ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI 🌞💐